Brak wyboru tapety

Dziwna sytuacja. Zrobiłem mb-reset meinmenu oraz mb-reset -c obercxml i pozmieniałem wszystko oprócz blokady ekranu i teraz po wybraniu tapety nic się nie dzieje. Menu znika i zostaje pusty ekran (wcześniej działało). W konsoli po wpisaniu nitrogen normalnie wyskakuje okno z wyborem tapet. Nie bardzo wiem gdzie tego szukać aby naprawić :frowning:
Poproszę o jakieś wskazówki.

Przepraszam, ale nie bardzo rozumiem, o co chodzi.
Po wybraniu tapety — gdzie wybierasz tapetę? W jaki sposób?
Może jakiegoś screena zrób i wstaw?
Chodzi o menu ustawień?
Nitrogen został z niego usunięty - ale możesz sobie go dodać, jeśli chcesz w łatwy sposób.

Tapetę można też ustawić z Menadżera plików PCmanFM - z pomocą menu kontekstowego.

W tym miejscu jeśli nacisnę na „Tapeta” to okno znika i nic się nie dzieje.

1 Like

Na dole tego menu jest pozycja: Edytuj menu ustawień - możesz tam podejrzeć co jest ustawione pod etykietą Tapeta i ewentualnie poprawić. Składnia tego pliku jest prosta:

Etykieta,komenda,ikona

Możesz też wkleić tu zawartość pliku CSV.

Ładny pulpit :wink:

Dziękuję.
Było ^(jgwallpaperchanger) ( nie wiem nawet co to :wink: ), zmieniłem na nitrogen i działa.

1 Like

:face_with_hand_over_mouth: you two …please polish your language, cause I don’t understand …hahahehe :wink: Tylko żartuję

This is forum category where we talk in polish :slight_smile:

1 Like

@winii

Dzięki wielkie, znalazłeś błąd :smiley:

Co prawda dotyczący tylko polskiej wersji — ale byłoby niefajnie wydać pod choinkę nową wersję Maboxa z takim błędem :smiley: